Travian multihunter nasıl olunur. Travian Hileleri: Kahraman nasıl yapılır ve kullanılır? 2019-04-05

Travian multihunter nasıl olunur Rating: 7,9/10 1909 reviews

Travian Köy Reisleme

travian multihunter nasıl olunur

Pazar Pazar yerinde diğer oyuncularla hammadde alışverişi yapılır. Çünkü fidye isteðiniz karþý tarafý kýzdýrabilir sonuçlar sizin için daha da kötüye gidebilir. Köyünüzde bulunan her binanýn bir kültür puaný vardýr. Fakat çevrenizdeki 10 oyuncunun 9'u galyalýysa, cermenim ve mutlaka yaðma yapmalýyým gibi bir zorunlulukla hareket etmeniz henüz oyunun baþýnda birçok tokmak sallayanýnýzý kaybetmenize sebep olabilir buda ekonomik yönden sizi ve geliþiminizi baltalar. Týpký yaðmada olduðu gibi askerlerinizden sað kalanlar ganimet alarak geri döner. Hedef köyü seçer, asker gönder der ve gözcülerin sayýsýný verir normal yada yaðmalama seçer gönderirsiniz. Multi hesaplar konusu ciddi bir sorun evet.


Next

Tarla

travian multihunter nasıl olunur

Hesap devralýndýktan hemen sonra þifre deðiþtirilmelidir. Travianda yağma madlası alan oyuncuların nasıl bukadar yağma yaptığını merak mı ediyorsunuz siz neredeyse onların 10da 1 i kadar mı yağma yapıyorsunuz belkide daha az, gelin birlikte işin sırrını çözelim : Yağma için öncelikli şart askerdir nekadar çok asker okadar yağma. Ticari Merkez Ticari merkezde at arabaları geliştirilir ve bunlar güçlü atlarla çekilir. Bunlarla yapılacak başarılı normal saldırılarla başkasına ait köyleri ele geçirebilirsiniz. Bazende geliştir dediğimde kendiliğinden pasif yapıyordu belki programlar birbirine komut verirken birşey oluyordur. Travian'da hammadde akışı sürekli ve tek taraflı olarak gerçekleştirilirse bu bir sorun olur. Bundan sonra çýartmak istediðiniz askerler için.

Next

Travian Hileleri: Multihunter; kimdir, nedir, nerededir, ne yapar, ne eder?

travian multihunter nasıl olunur

Ancak bunu sürekli bir koruma gibi düþünmeyin. §5 Maddi Çýkar Travian Games tamamen ücretsizdir ve maddi çýkar saðlamak yasaktýr. Binanın yapı seviyesi arttıkça askerler daha hızlı yetiştirilir. Sosyal ve teknik açıdan çok gelişmiş oldukları için romalılar mimarlıkta uzmandır ve askerleri travianda elitdir. Ama bir başkası nereye kadar ilgilenir, ne kadar bakar tahıl sorunu olayını bilenler daha iyi anlayacaktır bunları , ne kadar güvenebilirsin, hesabına zarar verir mi?. Kanıtsız hesap kilitleyip ceza vereceklerini düşünmüyorum ama yabancı serverda oynuyorsunuz sanırım orada türk multihunter yok çoğu yabancı doğru mudur? Valilere olduğundan farklı olarak, derebeylerine saldırmak onları krallıktan çıkarmaz. Travian'da bir Kahraman sahibi olabilmeniz için öncelikle kurmanız gerekir.

Next

Travian Cevaplar

travian multihunter nasıl olunur

Şimdi reis sayımız az ise aynı reis yada reisleri geri gelince tekrar yollamamız gerekir buda rakibe zaman vermemiz anlamına gelir bu esnada rakipte boş durmayacaktır köyü almamanız için saray yada köşk kuracaktır hatta merkez köyün seviyeleri düşükse merkez bile değiştirebilir bize düşen reisler dönüp tekrar gidene kadar bu duruma engel olmak Bu organizasyonu yaparken nelere dikkat etmeliyiz: Rakip köyü merkez yapamasın diye merkez binasını elçiliği sürekli yıkıp saray kurdurmamaya çalısacağız bunun için ilk saldırımızda merkez binası elçilik saray yada köşk ü tamamen yıkıp köy nufusuna bakıp bunu bir yere kaydedeceğiz eğer köyün nufusu artarsa bilinki içeriye bişeyler kuruluyo : ilk olarak merkez binası kurulur 3. Ve öylesine, bir anda, koca koca hesaplarımı silerek Travian'dan kurtuldum. Savunma için herkes mümkün olduðu kadar birbirine yardýmcý olur. Aynı birlikte olduğunuz yada birleşim olan köyleri reisleyemezsiniz bu köyleri reislemek için 1 ila 3 gün arası birleşimler iptal olduktan sonra reisleyebilirsiniz. Artık bütün Travian serverlarında Multihunter 0 0 koordinatlarında bulunuyor. Oyun kurallarınca yasak olan ve ' multi hesap' da denen; aynı serverda açılmış aynı kişiye ait çoklu hesapların sayısı ise sürüsüne berekettir.

Next

Multihunter ı nereye şikayet edebiliriz.

travian multihunter nasıl olunur

Turnuva Yeri Turnuva yerinde askerler antrenman yapabilir ve metanetlerini geliştirirler. Saldırı ağırlıklı oynuyorsanız, saldırı puanı en yüksek, savunma ağırlıklı oynuyorsanız savunma puanları en yüksek askerleri tercih etmeniz mantıklı olacaktır. Yüksek savunma gücü doðru kullanýldýðý takdirde köye giriþ olur ama köyden çýkýþ neredeyse imkansýzdýr. Oyun açıldıktan sonra uzun bir süre boyunca, oyuna arkadaşlarının belirli bir bağlantı üzerinden hesap açmasını sağlayarak ya da e-posta davetiyesi göndererek, arkadaşlarını oyuna kaydettiren oyuncular, bu arkadaşlarının nüfusu 75' i geçtiğinde 20 altın verilerek ödüllendiriliyordu. What kind of sillines is that? Askeri eðitimlerinde savunmaya aðýrlýk verirler, hücumda performanslarý nerdeyse diðer halklarlan aynýdýr.

Next

Multihunter ı nereye şikayet edebiliriz.

travian multihunter nasıl olunur

Reis köy fethi için saldýrý olarak gönderilir. Bu sýrada üretim ve askeri yöne eþit aðýrlýk veren galyalý bu dönemi baþarý ile geçebilir. Örneðin taþçýyý %200 verime çýkarýrsanýz. Örneğin ordunuzda sadece 10 Tokmak Sallayan bulunurken kahramanın ilk birkaç seviyesindeki puanlarını onun saldırı ve savunma gücünü arttırmak için kullanırsanız ordunuzun toplam gücünü hiç asker basmadan iki-üç katına kadar çıkarabilirsiniz. Ancak duruma göre tuzak dezavantajda oluþturur.

Next

Travian Multihunter 'e Yakalanmama

travian multihunter nasıl olunur

Þu iþe yararlar: Savaþ sýrasýnda ordunuzun tamamýný yada büyük bölümünü yitirdiðinizde ve kayýplarý acil geri koymanýz gerektiðinde bu binalardan daha hýzlý ama daha pahalý asker üretimi yapabilir askeri gücünüzü hýzla canlandýrabilirsiniz. Saldýrý yapmak için öncelikle saldýrý yapacak askerinizin olmasý gerekiyor. İftira nasıl atılır, ayak nasıl kaydırılır, oyun oyunluktan ve zevk vermekten nasıl çıkartılır? Hepinize iyi günler dileyerek travian oyundaki tecrübelerimi ve web hayatımdaki bilgilerimi birleştirerek size multihunter a yakalanmamanız için bazı taktik ve ip uçları vermek istiyorum bu konuda uzun bir yazı olacağını sanıyorum yöntemlerimi sebepleriyle birlikte anlatacağım için hepinizin bana hak vereceğini düşünüyorum. Dikkat etmeniz gereken þey taþçý kurabilmek için hem köyün baþkent, hemde saraya sahip olmasýdýr. Her seviyede birliğin maksimum üye sayısı 3 artar. Bir gecede 10 hesabın hack'lenerek kendi wow köyümüze saldırtılması sağlandı. Multihunter taraf tutan oyuna dahil olan.

Next

travian hileleri: travianda multihunter

travian multihunter nasıl olunur

Bir kabile seçtim ama memnun kalmadým. Köy almak ve köy fethetmek arasýndaki fark nedir? Bu yapý tek köyün orta sað sektörüne kurulabilir. Ama baþka köyler alarak baþka bölgelere göç etmeyi deneyebilirsiniz. Kış aylarıyla birlikte her serverde, profiline sitemizin tanıtımını ekleyen herkese hammadde yardımı göndermeye devam edilecektir. Yeni uyarlanan Kahraman Sistemi ile oyunun çok daha paraya endeksli hale gelmesi, firmanın bir sürü oyun dünyasını peş peşe açıp ilk haftalarda yüksek kâr amaçlaması, böylelikle iyi oyuncu-kötü oyuncu ayrımının daha belirsizleşmesi, açık artırmalarda satılan Kanun Yazıtları ile düzenli oyuncuları reislemenin zorlaşması geçmişe kıyasla dikkat çeken değişimlerdi. Her derecede birliðin maksimum üye sayýsý 3 artar. Önemli Durumlar: Oyuna ilk baþladýðýnýzda ilk köyünüz otomatik olarak baþkenttir.

Next

Multihunter ı nereye şikayet edebiliriz.

travian multihunter nasıl olunur

Multi hesapları Multihunter'a yazarsın, en az 2 hafta sonra okur. Puan kullanabileceğiniz beşinci alan da kahramanın rejenerasyonudur. Suvarileri mükemmeldir, atlarý çok iyi yetiþdirilmiþdir ve hýzlarýyla düþmanlara ani ve þaþýrtýcý saldýrýlar yapabilirler. İletişimde samimiyet, zekice yaklaşım ve akıllılık sonucu daha verimli kılacaktır. O yüzden ilk çıkan askerler olan Lejyoner, Phalanx ya da Tokmak Sallayandan bile kahraman yapmanızı ve bunun ilk puanlarını kahramanın saldırı ve savunma gücünü arttırma için kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Next